مقاله اهداف نیروی دریایی آمریكا

مقاله اهداف نیروی دریایی آمریكا مقاله اهداف نیروی دریایی آمریكا

دسته : علوم نظامی

فرمت فایل : word

حجم فایل : 1318 KB

تعداد صفحات : 100

بازدیدها : 6075

برچسبها : نیروی دریایی آمریكا

مبلغ : 2000 تومان

خرید این فایل

دانلود مقاله تحقیقاتی اهداف نیروی دریایی آمریكا

اهداف نیروی دریایی آمریکا

در این تحقیق به طور کلی بر روی تکنولوژیهای موجود در حال حاضر و تکنولوژیهای مورد نیاز در آینده برای تحقق اهداف نیروی دریایی و ماموریتها ارتش و نیروی نظامی آمریکا بحث می شود .

توجه و تمرکز اصلی در این تحقیق بر روی موارد زیر است :

1- جمع آوری اطلاعات جنگی و اطلاعات ارتش ، تلاش در زمینه ایجاد ارتش الکترونیک و استفاده از سیستمهای نظارتی و مراقبتی

2- غنی سازی ارتش زمینی و ارتش دریایی

3- مطالعه بر روی قابلیتهای سلاحهای ارتش و نیروی دریایی و تلاش در زمینه کاربرد موثر آنها در تشخیص هدف

بخشهایی از متن تحقیق

ماموریتهای نیروی دریایی

اعمالی که نیروی دریایی آمریکا موظف به انجام آنهاست در طی سالها تغییرات جزیی داشته است و انتظار و می رود که در آینده نیز این روند ادامه پیدا کند . این وظایف شامل موارد زیر است :

1- نگهدای و حفظ قدرت موجود .

2- تاسیس موانع و نگهداری از سنگرها و تاسیسات دفاعی

3- دفاع و جلوگیری از حملات به آمریکا ، کشورهای متفق آمریکا ، ملتهای دوست و به طور کلی نگهداری نیروی دفاع دریایی

4- نشان دادن قدرت ارتش ملی توسط ارتشهای اعزامی شامل حمله به target های موجود در خشکی از طریق دریا ، حمایت از نیروی نظامی موجود در خشکی ، تنظیم حملات و حمایت Logistic از آنها

5- تامین امنیت و آزادی در دریا ، خشکی و فضا

6- هماهنگی عملیات و ماموریتهای بخشهای مختلف

روشهای جدید جنگی که توسط تروریستها یا گروههای جنایتکاران که جز هیچ قسمتی از دولتهای شناخته شده نیستند ، سازمان دهی می شوند ، مشکلات جدیدی را برای نیروی دریایی آمریکا ایجاد کرده اند .

نیروی دریایی ترکیبی از انسانها و ماشینها ست. ماشینهای به کار رفته شامل دستگاه های عظیم نظیر کشتیها و هواپیما ها تا میکرو پروسسورها می باشند و به اشخاص در انجام کارهایی که بدون استفاده از ماشینها امکان پذیرنیست کمک می کنند. توانایی و خصوصیات ماشینها با پیشرفت تکنولوژی تغییر کرده است.

پیشرفت های انجام شده باعث افزایش بازده کاری اشخاص شده است و آنها را قادر به انجام کارهای بیشتر با دانش و دقت بیشتر و کنترل دقیقتر کرده است.

CFD به طور وسیعی در طرحهای ایرودینامیک ، هواپیماهای مدرن ، موشکها ، توربینهای بخار و زیر دریاییها استفاده می شود . CFD موجب افزایش سرعت و کاهش هزینه های طراحی و تولید می شود.

جهت توسعه و گسترش کاربردهای CFD موارد زیر باید توسعه داده شوند:

1- نرم افزار برای کامپیوترهای Parallel که شامل روشهایی برای تطبیق اتوماتیک ژنراتورها ، اجرا و setup سریع و تجسم نتایج می باشد.

2- مدلسازی flowهایی که با هندسه های دلخواه سر و کار دارند و می توانند تمامی مقیاسهای مهم را پیاده سازی کنند.

3- مدلسازی ارتباط بین سطح کنترل و نیرو محرکه برای زیر دریاییها و موشکها

4- مدلسازی flow ها و وسایل نقلیه ای که قابلیت پرواز دارند در هنگام takeoff و همین طور فرود آمدن به سطح زمین.

5- مدلسازی تاخیرات و کاستیها توسط اصلاحات مرزی

...

نیروی دریایی جهت کاهش نیروی انسانی چه در کشتی و چه در ساحل قدمهای مهمی را بر داشته است. با تطبیق این تکنولوژیها و همگام شدن با پیشرفتهای آنها ، نیروی دریایی می تواند بهسطح بالایی از قدرت و بازدهی نیروی انسانی برسد و مأموریتهایش را با نیروی انسانی کمتر ولی دارای توانایی و قابلیت بیشتر انجام دهد.

Materials Technologies

هدف اصلی این بخش گسترش تواناییهای نیروی دریایی آینده از طریق کاربردهای تکنولوژی مواد است. تکنولوژی مواد، عملکرد ، نگهداری ، امنیت و قدرت نیروی دریایی را تحت تأثیر قرار می دهد. توسعه مواد پیشرفته با خواص گسترش یافته می تواند منجر به افزایش توانایی و کاهش هزینه های ارتش شود. نیروی دریایی میتواند با تحقیق در علم مواد و گسترش و ایجاد مواد جدید که مورد نیاز سیستمهای ارتش است، گامهای مهمی را جهت دستیابی به این اهداف بردارد.

در آینده خصوصیات فیزیکی و مکانیکی در مقیاس اتمی سنجیده خواهد شد و طراحی مواد جدید بر مبنای این دانسته ها به طور محاسباتی انجام خواهد شد .

پیشرفت در زمینه تکنولوژی مواد ، گسترش سیستمهای میکروالکترومکانیکی را که باعث افزایش تعداد سیستم روی یک جیپ می شود ، ممکن می سازد. سنسورها که به صورت مکانیکی و الکتریکی قابل تطبیق هستند، بخشی از این سیستمهای پیشرفته بر روی جیپ خواهند بود.

پیشرفت در ترکیب و پردازش مواد برای مواجهه با نیازمندیها و مأموریتهای نیروی دریایی آینده مورد نیاز است. پردازش مواد Nono phase بر مبنای تکنیکهای در فرکانس بالا خواهد بود. تکنولوژیهای به کار رفته برای احتیاجات نیروی دریایی آینده شامل موارد زیر است:...

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید